niedziela, 2 lutego 2014

                                                      Zendaya Coleman

                                                                                                                                                                                                                                                                    Ma 17 lat i pochodzi z Californii.  Wesoła, pozytywna i energiczna dziewczyna. Kocha tańczyć oraz śpiewać. Jej marzeniem od zawsze jest zrobienie kariery jako gwiazda muzyki pop. By to marzenie spełnić przeniosła się do hotelu w Los Angeles, Palm Woods i zaczęła poszukiwania menadżera. Ma ksywkę "Zen". Jest miła oraz pomocna a także, wierna. Nie ma jednak chłopaka. Ceni sobie szczerość. Ma wielu przyjaciół, ale w przyjeździe do Palm Woods towarzyszy jej najlepsza przyjaciółka.                                                                                                                                                                       

                                                                                                                                                           Demi Lovato 

                                                                                                                                                                      17 latka i najlepsza przyjaciółka Zen. Przyjechała z nią do Palm Woods. Podobnie jak Zenday'a Demi ma wielu przyjaciół, a większość z nich mówi na nią "Dem". Dziewczyna jest wesoła, 
miła i często pomaga. Nieraz wyciągała przyjaciółkę z opresji, kiedy ta nie wiedziała co zrobić. Lubi tańczyć oraz śpiewać jednak nie zależy jej na byciu sławną. Traktuje to bardziej jako hobby. Jest delikatna, więc póki co od chłopców trzyma się z daleka, bo nie chce by jakiś ją skrzywdził.


                                                                   
Katelyn Taylor
17 letnia aktorka. Przyjaciółka Jeniffer zamieszkująca hotel Palm Woods. Ma wielu przyjaciół, ale najlepszą przyjaciółkę póki co, tylko jedną. Znajomi mówią na nią "Kate" (czyt.Kejt). Jest sympatyczna i pracowita. Często pomaga przyjaciołom w wielu trudnych sytuacjach. Jednak jest pesymistką. Najczęściej widzi tylko złe strony pewnych sytuacji, ale może właśnie to pomaga jej te sytuacje naprawić. Chodzi z Kendall'em Knight'em. Ich związek jest szczęśliwy i bez kłótni.
                                                                                                                                                                     Jeniffer Stens
17 latka mieszkająca wraz z Kate w Palm Woods. Aktorka oraz tancerka. Jest optymistką, ale czasem za bardzo. Potrafi widzieć coś w różowych barwach nawet jeśli takie nie jest. Co nie zmienia faktu,że jest bardzo inteligenta. Lubi się bawić, ale potrafi być też poważna i opanowana. Jej chłopak to Carlos Garcia. W ich związku jest wile śmiesznych sytuacji, ponieważ obydwoje są tak samo zakręceni.

                                                 
                                                                                                                                                                                   James Diamond
  17 letni piosenkarz, aktor i tancerz mieszkający w hotelu Palm Woods wraz z przyjaciółmi, Kendall'em, Carlos'em i Logan'em z którymi tworzy zespół o nazwie "Big Time Rush".  Nim przyjechał do L.A. grał w szkolnej drużynie hokeja/Jest uważany za najprzystojniejszego chłopaka w hotelu. Jednak twierdzi, że jak na razie nie szuka stałego związku. Jest miły i przyjacielski jednak często zapatrzony w siebie. Nie lubi pomagać innym, ale nie potrafi także odmawiać. W Palm Woods ma wielu przyjaciół.                              Logan Henderson
17 letni przyjaciel Kendall'a , Carlos'a i James'a. Wraz z nimi tworzy "Big Time Rush". Jest najinteligentniejszym  członkiem tego zespołu. Często pomaga przyjaciołom w lekcjach, a najczęściej, robi je za nich. Jest miły i chętnie pomaga innym.Nie radzi sobie jednak w stresie. Nie ma dziewczyny, ponieważ sam boi się wykonać pierwszy krok oraz pokazywać dziewczynie co do niej czuje. A ona sama się tego nie domyśli. Wśród przyjaciół znany jest jako "Loggie-Bear".                                                                 Kendall Knight


                                                                                                                                                                              Ma 17 lat.  Jest aktorem, piosenkarzem oraz tancerzem. Grał w szkolnej drużynie hokeja wraz z przyjaciółmi, nim przenieśli się do L.A. Przyjacielski i opanowany już nie raz wyciągnął chłopców z tarapatów. W przeciwieństwie do Logan'a, potrafi poradzić sobie w stresie. Mimo, że to Logan jest uznawany wśród przyjaciół za najinteligentniejszego to Kendall jest z nich najmądrzejszy.Zawsze potrafi znaleźć wyjście z sytuacji i przywołać przyjaciół do porządku. Chodzi z Katelyn. Układa im się dobrze, i są uznawani w hotelu za przykład idealnej pary.                                                     Carlos Garcia17 letni Latynos mieszkający w Palm Woods wraz z trójką najlepszych przyjaciół i swoją dziewczyną, Jeniffer. Przyjacielski i miły jednak mocno zakręcony. Uchodzi za wybuchowego. Jest słodki i wiele dziewczyn twierdzi, że w praktyce jest chłopakiem idealnym. Śpiewa i tańczy, ale zanim przyjechał do Los Angeles grał w hokeja w Minnesocie.                                                        

                                                            Kelly Chisholm


Asystentka Gustavo. Zajmuję się robotą papierkową. Często staje po stronie chłopców, ponieważ wie, że starają się robić wszystko by przypodobać się szefowi.                                                           


                         Gustavo Rock
Producent muzyczny i menadżer Big Time Rush. Docenia pracę chłopców, ale nie okazuje tego. Lubi się z nimi kłócić. Wie, że praca Kelly jest trudna, ale nie potrafi tego przyznać. Wie jednak, że bez niej nie poradziłby sobie i wiele jej zawdzięcza. Jest wybuchowy i łatwo wyprowadzić go z równowagi.


               

2 komentarze:

  1. Bohaterowie są świetni! Zaciekawili mnie ;)
    Czekam na pierwszy rozdział ^.^
    Pozdrawiam Stelss :*******************

    OdpowiedzUsuń
  2. Czemu tu musi być ta głupia Zendaya

    OdpowiedzUsuń